RU

Криза в Україні не збільшила незаконний перетин кордону з ЄС

28.11.2014, 09:49
 Криза в Україні не збільшила незаконний перетин кордону з ЄС - Фото
Фото: ЕРА
З моменту початку кризи в Україні Євросоюз поки не зафіксував значного збільшення випадків незаконного перетину кордону, хоча число заявок на надання притулку постійно зростає. Про це сказано в доповіді Єврокомісії для Європарламенту та Ради ЄС про функціонування Шенгенської зони.

При цьому Європейська комісія вважає, що країнам-членам ЄС слід приділити увагу зростанню числа осіб з України, які шукають притулку в країнах-членах. "Незважаючи на відносно малий приплив шукачів притулку та низький виявлений рівень незаконного перетину кордону українцями, пропонуємо країнам-членам і агентствам ЄС звернути адекватну увагу до цих подій, і зокрема, до їх впливу на безпеку ЄС та Шенгенської зони", - написано в доповіді.

За даними Єврокомісії, з травні-липні 2014 року українці подали більше 2500 заявок на отримання притулку в країнах ЄС та країнах Шенгенської зони, що в 12 разів більше, ніж у відповідний період 2013 року.

Джерело: ЄС-плюс

Підписуйтесь на аккаунт ЛІГАБізнесІнформ у Twitter і Facebook: в одній стрічці - все, що варто знати про політику, економіку, бізнес і фінанси.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини