RU

Кривонос: Путін змушений рахуватися з армією України, тому що боїться потоку трун до РФ

16.10.2020, 11:11
Кривонос: Путін змушений рахуватися з армією України, тому що боїться потоку трун до РФ - Фото
Сергій Кривонос (фото – аккаунт у Facebook)

Президент Росії Володимир Путін змушений рахуватися з українською армією, адже якщо застосувати ЗС РФ для повномасштабної агресії проти України, він втратить багато людей, що значно знизить його рейтинг всередині країни. Про це заявив заступник секретаря РНБО генерал-майор Сергій Кривонос в інтерв'ю Обозрєвателю.

Читайте нас в Telegram: перевірені факти, тільки важливе

На думку Кривоноса, для РФ не є проблемою почати повномасштабну агресію проти України, але тоді їхні ЗС отримають "величезну кількість втрат": "Це потік трун, які підуть до РФ. Згадаймо 1994-1996 роки. Що тоді дестабілізувало ситуацію в РФ? Чеченська війна. Сотні, тисячі трупів російських солдатів, яких привозили додому, тоді розхитали ситуацію дуже сильно. І вони розуміють загрозу цього".

"Звичайно (Путін змушений рахуватися з українською армією – ред). Він розуміє, що для досягнення своєї мети, якщо він буде застосовувати свої ЗС, він втратить багато своїх людей. І це значно знизить його рейтинг всередині країни", – заявив заступник секретаря РНБО.

Кривонос вважає, що завдання РФ зробити так, щоб українці "самі себе всередині дестабілізували", а Кремль потім міг використовувати це як привід для скасування міжнародних антиросійських санкцій.

Читайте також: "НАТО дає сигнал Україні. Росіяни психують". Інтерв'ю Сергія Кривоноса – за хвилину

Владислав Сердюк
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини