Кривонос назвав умови для силового звільнення Донбасу

20.01.2020, 14:49
Кривонос назвав умови для силового звільнення Донбасу - Фото
Сергій Кривонос (фото - прес-служба РНБО)

За словами заступника секретаря РНБО, цей варіант не виключається, якщо буде прийнято політичне рішення і будуть готові ЗСУ

Збройні Cили України повинні бути готові до силового звільнення тимчасово окупованих територій Донбасу, якщо буде прийнято таке політичне рішення. Про це заявив в інтерв'ю  Радіо Свобода заступник секретаря РНБО Сергій Кривонос.

Відповідаючи на питання, чи вважає він, що це можливо, Кривонос сказав: "Я скажу, що ми повинні бути готові до цього. Збройні Сили повинні бути до цього готові. Наскільки це буде можливо, залежить вже від роботи політиків на рівні підтримки інших держав".

За його словами, все залежить від того, наскільки країна підготує ЗСУ. "А ми повинні бути готові до цього і займаємося відпрацюванням зі звільнення нашої, підкреслюю, нашої землі. Ми не захоплюємо чужі землі, ми звільняємо свої землі", - зазначив Кривонос.

Кривонос додав, що є комплекс заходів, які необхідно провести перш, ніж прийняти таке рішення.

"Перше - це продовження політичного руху на продовження і посилення санкцій проти Російської Федерації. Друге - створення надійної системи територіальної оборони. Третє - посилення нашої армії і здатності її вести активні наступальні дії", - пояснив він.

  • 30 листопада президент Володимир Зеленський  звільнив Кривоноса з посади в.о. керівника робочої групи з підготовки пропозицій щодо зміцнення обороноздатності держави.

Читайте також: Особливий статус Донбасу продовжено на рік. Що це означає і як вплине на переговори з РФ

Ольга Коптева
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини

Партнерский проект"Новая нормальность" и как в ней дальше жить