RU

Критика Держдепу США далека від реальності, - МЗС України

31.10.2012, 14:02
Критика Держдепу США далека від реальності, - МЗС України - Фото
6fa301c06633148a675920703fed9600.jpg
Заява уряду США щодо виборів у Верховну Раду не повністю відображає всю ситуацію з волевиявленням в Україні. Про це заявив міністр закордонних справ України Костянтин Грищенко, якого цитує Інтерфакс-Україна.

"Ця заява заступника спікера Держдепартаменту. Саме він виступив з дуже короткою заявою, яка, на нашу думку, не повністю, оскільки йде посилання на заяви місії ОБСЄ та інших інститутів, відображає її зміст. Ми виходимо з того, що цілий ряд моментів там просто не відображає реальність. Ми це питання готові обговорювати з нашими американськими партнерами, оскільки в будь-якій країні є свої складності. Ми не говоримо, що в нашому виборчому процесі немає недоліків ", - сказав він на прес-конференції в середу в Києві у відповідь на прохання прокоментувати заяву уряду США.

Нагадаємо, Держдеп США висловив стурбованість тим, що проведення парламентських виборів в Україні стало кроком назад у розвитку демократії в країні. "Ми поділяємо стурбованість, озвучену в попередній доповіді від спостережних місій Організації з безпеки і співробітництва в Європі (ОБСЄ) з демократичних інститутів і прав людини, Парламентської асамблеї ОБСЄ, Парламентської асамблеї Ради Європи, Європейського парламенту, і Парламентської асамблеї НАТО", - наголошується в заяві офіційного представника держдепартаменту Марка Тонера.

У Держдепартаменті вважають, що під час проведення передвиборчої кампанії були зафіксовані "використання державних ресурсів на користь кандидатів правлячої партії, втручання в доступ кандидатів до ЗМІ, а також утиски опозиційних кандидатів".

Голова делегації Парламентської асамблеї ОБСЄ Вальбурга Габсбург Дуглас заявила, що вибори в Україні були нечесними.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини