RU

Кримському екс-спікеру Гриценку пред'явлено обвинувачення

27.01.2011, 13:55
Кримському екс-спікеру Гриценку пред'явлено обвинувачення - Фото
369ac6ba5809768e6edc6225b299f1b7.jpg

Кримському екс-спікеру Гриценку пред'явлено обвинувачення

Анатолію Гриценку, екс-спікеру і депутату Верховної Ради АРК, пред'явлено обвинувачення у вчиненні злочину, передбаченого ч.3 статті 365 КК (перевищення влади або службовим становищем). Про це повідомляє "Центр" з посиланням на інфоромацію прокуратури АРК.

Наразі йде засідання суду Центрального районного суду Сімферополя, де А.Гриценку має бути вибраний запобіжний захід .

У будівлю суду А.Гриценка доставили під конвоєм. Відразу після цього у суді з'явилися нардепи Андрій Сенченко, Сергій Велижанський, Мустафа Джемільов, екс-перший віце-спікер ВР АРК Михайло Бахарев. Усі вони збираються виступити поручителями А.Гриценка. "Якщо людина перебуває під вартою, то слідчі органи спочатку ведуть слідство у звинувачувальному ключі", - сказав журналістам М.Джемільов.

Нагадаємо, справа щодо А.Гриценка була порушена 21 січня. За даними прокуратури, йдеться про незаконне вилучення земель військового радгоспу "Азовський". Слідство вважає, що А.Гриценко, будучи главою Ленінської РМА, здійснив дії, спрямовані на незаконне відчуження земель площею 4,8 тис. га. Сума збитку, завданого діями чиновника, оцінюється в 23 млн. гривень.

Крім того, зараз прокуратура АРК перевіряє законність здачі в оренду земельних ділянок на території санаторію ВР Криму "Росія". "Санаторій "Росія" розглядається. Зокрема і зі заниження орендної плати. Не переживайте, там буде прийнято законне рішення... Ми подивимося, хто за цією структурою стоїть, хто її представляє і який зв'язок, і хто сяде", - сказав прокурор АРК С.Молицький.

А.Гриценко був затриманий 24 січня за підозрою у незаконних операціях із землями. 25 січня вдома і в офісі А.Гриценка провели обшук.

А.Гриценко очолював Ленінську РМА у 2001-2005 рр. З вересня 2005 по травень 2006 рр. він - перший заступник глави Ради міністрів Автономної Республіки Крим, в 1997-1998 і в 2006-2010 роках - Голова Верховної Ради Криму. Керує Ленінською районною організацією Партії регіонів.

Анатолій Гриценко: біографія та добірка новин>>>
Будівництво, нерухомість, ринок землі: добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини