RU

Кримським судам дозволено приймати документи українською - ЗМІ

31.12.2014, 15:03
Кримським судам дозволено приймати документи українською - ЗМІ - Фото
c686998304a783ac14debc06430a5eff.jpg
Російський лідер Володимир Путін підписав закон, що дозволяє арбітражним судам Криму приймати документи українською мовою, якщо вони були складені на території півострова до його анексії Російською Федерацією. Закон опублікований на офіційному російському інтернет-порталі правової інформації,  повідомляє Крим.Реаліі.

У документі зазначено, що до 31 грудня 2015 року при розгляді судами справ, пов'язаних з позовними вимогами до кредитних організацій, як письмові докази можуть прийматися документи, складені повністю або частково українською мовою, без належним чином завіреного перекладу цих документів на російську мову. Умова одна: ці матеріали повинні мати дату не раніше 18 березня 2014 року.

Нагадаємо, наприкінці лютого і початку березня перекинуті з РФ і кримських баз Чорноморського флоту Росії війська без розпізнавальних знаків окупували Кримський півострів, і вже 16 березня на території Криму і міста Севастополя пройшов  так званий "референдум про статус півострова", за результатами якого Росія включила Крим у свій склад.

Підписуйтесь на аккаунт ЛІГАБізнесІнформ у Twitter і Facebook: в одній стрічці - все, що варто знати про політику, економіку, бізнес і фінанси.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини