RU

Кримські татари вимагали дострокових виборів до ВР АРК

24.02.2014, 10:13
Кримські татари вимагали дострокових виборів до ВР АРК - Фото
Фото: qtmm.org
Дострокового припинення повноважень Верховної Ради АР Крим та проведення дострокових виборів депутатів Ради зажадали учасники Всекримського мітингу. Відповідна вимога міститься в резолюції мітингу, повідомляє офіційний сайт Меджлісу.

Кримські татари зажадали припинення "тотального диктату" Партії регіонів в автономії; засудження і припинення проведеної кримською владою політики протиставлення і поділу кримського суспільства; відмова від проведення дискримінаційної кадрової політики, яка виключає рівноправну участь представників кримських татар у процесах розробки, прийняття та реалізації рішень.

"Ми вимагаємо від всіх органів виконавчої влади Автономної Республіки Крим, райдержадміністрацій, органів місцевого самоврядування, встановлення в найкоротші терміни реального і конструктивної взаємодії з Меджлісом кримськотатарського народу, регіональними та місцевими меджлісами з усіх питань, пов'язаним з життєдіяльністю кримського суспільства і відновленням прав кримськотатарського народу", - наголошується в резолюції мітингу.

Мітингувальники також зажадали негайного притягнення до кримінальної відповідальності вищих посадових осіб АРК за сепаратистські заклики та дії.

Присутні також прийняли звернення, в якому зажадали термінового створення Спецкомісії для підготовки і прийняття нової редакції Конституції АРК.

"Ми, учасники Всекримського мітингу, вимагаємо від Верховної Ради України термінового створення Спеціальної депутатської комісії з включенням до її складу і представників Меджлісу кримськотатарського народу для підготовки і прийняття нової редакції Конституції Автономної Республіки Крим на основі права кримськотатарського народу на самовизначення на своїй історичній території в складі незалежної України і принципах забезпечення прав і свобод усіх жителів Криму незалежно від їх національності і віросповідання", - йдеться в документі.

Нагадаємо, прем'єр-міністр Криму Анатолій Могильов заявив, що чинне керівництво Криму буде виконувати рішення Верховної Ради України, силові структури регіону підкоряться призначеним парламентом керівникам.

Підписуйтесь на аккаунт ЛІГАБізнесІнформ в Twitter і Facebook: в одній стрічці - все, що варто знати про політику, економіку, бізнес і фінанси.

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини