RU

Кримські окупанти вивели з ладу Північно-Кримський канал

19.05.2014, 13:24
Кримські окупанти вивели з ладу Північно-Кримський канал - Фото
4dd4cf7581da247368c0702d36befccc.jpg
Некваліфіковані працівники зруйнували в Криму споруди Північно-Кримського каналу і намагаються тепер отримати воду, прориваючи поза цими спорудами арики. Про це заявив голова Херсонської облдержадміністрації Юрій Одарченко, передає Укрінформ.

"Плани (самопроголошеної кримської влади, - ред. ) щодо того, що вони, захопивши споруди Північно- Кримського каналу, зможуть подавати воду сільгоспвиробникам і в водосховища, не виправдалися. Вони наповнили ці служби некваліфікованими людьми, які, у нас є інформація, вже зруйнували на території Криму самі споруди Північно-Кримського каналу, і намагаються відібрати воду поза спорудами, просто прориваючи якісь арики", - зазначив Одарченко.

За його словами, те, що Крим сьогодні не може отримати дніпровську воду, викликано безвідповідальною позицією тих людей, які називають себе владою в Криму. Що стосується сільгоспвиробників Херсонщини, то вони отримують зараз для своїх потреб дніпровську воду з Північно-Кримського каналу на всіх територіях області, що обслуговуються даним каналом.

Раніше повідомлялося, що на території Криму збільшений несанкціонований забір води з Північно-Кримського каналу. Якщо на минулому тижні він становив 13,8 куб.м/с, то станом на 12 травня - 18,7 куб.м/с.

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини