RU

Кримчан переслідують через відмову від громадянства РФ - Тимчук

21.05.2014, 16:52
Кримчан переслідують через відмову від громадянства РФ - Тимчук - Фото
Фото: ЕРА
Процес "відмови від громадянства Росії" в Криму перетворився на механізм виявлення і переслідування кримчан, які не лояльні Москві. Про це повідомляє керівник Центру військово-політичних досліджень Дмитро Тимчук на своїй сторінці в Facebook.

"Зокрема, сама процедура "відмови від громадянства" тих мешканців, хто не бажає приймати громадянство РФ, гранично ускладнена. На оформлення необхідних документів і вистоювання в чергах в органах Федеральної міграційної служби РФ йде до тижня", - повідомив Тимчук

За його інформацією, громадян, що вирішили відмовитися від громадянства Росії, за домашніми адресами "відвідують" представники місцевої так званої "самооборони", які вимагають від даних громадян забиратися з Криму. "У ході таких вимог звучать погрози фізичної розправи. Подібні факти ми зафіксували в Сімферополі і Судаку", - зазначив він.

Тимчук підкреслив, що дані провокації влаштовуються за активної участі Федеральної міграційної служби РФ, яка передає адреси та прізвища "не лояльних" громадян місцевим бандформуванням.

"Також варто  відзначити, що автоматичне надання громадянства Росії кримчанам, без їх на те згоди, є грубим порушенням норм міжнародного права", - додав він.

Підписуйтесь на аккаунт ЛІГАБізнесІнформ у Twitter і Facebook: в одній стрічці - все, що варто знати про політику, економіку, бізнес і фінанси.


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини