RU

Крим і Севастополь збережуть статус у новій Конституції України

01.07.2015, 18:07
Крим і Севастополь збережуть статус у новій Конституції України - Фото
Петро Порошенко презентував проект нової Конституції
Сьогодні в прямому ефірі президент України Петро Порошенко презентував проект нової Конституції. Відповідаючи на запитання про можливі зміни в питанні статусу нині незаконно окупованого півострова, президент зазначив, що автономія Криму чітко відображена в чинній Конституції, і має досить широкі повноваження.

"Ці повноваження Криму і Севастополя зберігаються. Україна у великому боргу перед кримськими татарами, і тому напередодні президентських виборів я був ініціатором відповідної постанови, за якою був прийнятий відповідний закон про національно-культурну автономію кримськотатарського народу" - підкреслив президент.

"Я впевнений в тому, що ми це повинні були зробити роки, а може десятиліття тому, і це можливо створило б іншу ситуацію в Криму. Але цей закон діє, і я впевнений, що в результаті дипломатичних зусиль проблема Криму, його незаконної анексії з боку РФ буде вирішена, і відновлення національно-культурної автономії кримських татар, і звільнення автономної республіки Крим відбудеться "- додав Порошенко.


Підписуйтесь на аккаунт ЛІГАБізнесІнформ у Twitter і Facebook: в одній стрічці - все, що варто знати про політику, економіку, бізнес і фінанси.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини