RU

Крим і Севастополь включені до Конституції РФ

11.04.2014, 09:45
Крим і Севастополь включені до Конституції РФ - Фото
79d775015c50071b7bff81d4265aba06.jpg
Республіка Крим і місто федерального значення Севастополь включені до переліку суб'єктів РФ в Конституції Росії. Нова редакція Основного документа опублікована на офіційному інтернет-порталі правової інформації.

Два нових суб'єкта включені до переліку у статті 65 третього розділу Конституції Росії - "Федеральний устрій".

Крим і Севастополь включені до Конституції РФ

У виносках зазначено, що найменування нових регіонів - Республіка Крим і місто федерального значення Севастополь - дано у відповідності з федеральним конституційним законом від 21 березня 2014 року "Про прийняття в Російську Федерацію Республіки Крим та утворення в складі Російської Федерації нових суб'єктів - Республіки Крим та міста федерального значення Севастополя".

Сформульовано підстави для прийняття Криму в РФ: це результати загальнокримського референдуму, проведеного 16 березня, Декларація про незалежність Автономної Республіки Крим та міста Севастополя, Договір між Росією і Кримом про прийняття його до складу РФ і утворення нових суб'єктів, пропозиції Криму і Севастополя про прийняття їх в РФ .

Нагадаємо, 16 березня в Криму
пройшов так званий референдум про статус регіону. 18 березня в Москві підписали договір між Росією і Кримом про прийняття РФ республіки Крим. Документ підписали президент Росії  Володимир Путін, самопроголошений прем'єр-міністр Криму Сергій Аксьонов, нелегітимний спікер кримського парламенту Володимир Константинов і самопроголошений мер Севастополя Олексій Чалий. 19 березня Конституційний суд Росії визнав законним приєднання Криму до РФ. 20 березня Держдума прийняла федеральний конституційний закон про вступ Криму до складу Російської Федерації, а наступного дня Путін його підписав.

Підписуйтесь на аккаунт ЛІГАБізнесІнформ в Twitter і Facebook: в одній стрічці - все, що варто знати про політику, економіку, бізнес і фінанси.

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини