RU

Російська Федерація анексувала Крим і Севастополь

18.03.2014, 14:12
Російська Федерація анексувала Крим і Севастополь - Фото
fcbec6b62242f3634736ea69d9df77c6.jpg
У Москві підписали договір між Росією і Кримом про прийняття в РФ республіки Крим. Документ підписали президент Росії Володимир Путін, самопроголошений прем'єр-міністр Криму Сергій Аксьонов, спікер кримського парламенту Володимир Константинов та самопроголошений мер Севастополя Олексій Чалий.

Нагадаємо, 16 березня в Криму провели референдум про статус АР Крим. Голова комісії з проведення референдуму Михайло Малишев заявив, що 96,6 % виборців, що взяли участь у референдумі про статус Криму, проголосували за входження автономії до складу Росії.

Вчора на позачерговому пленарному засіданні парламенту Криму, який 15 березня Верховна Рада України розпустила, прийнято постанову "Про незалежність Криму". Документ передбачає звернення до Росії з пропозицією про прийняття Криму до складу РФ в якості нового суб'єкта федерації зі статусом республіки. Після цього президент Росії Володимир Путін підписав указ про визнання незалежності Криму.

Сьогодні Путін схвалив проект договору між Росією і Кримом про прийняття в РФ Республіки Крим та утворення в складі РФ нових суб'єктів.

Підписуйтесь на аккаунт ЛІГАБізнесІнформ в Twitter і Facebook: в одній стрічці - все, що варто знати про політику, економіку, бізнес і фінанси.


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини