Крим нас не чує: окупанти з РФ глушать український радіосигнал

24.07.2018, 17:57
Крим нас не чує: окупанти з РФ глушать український радіосигнал - Фото
Фото: iStock/Global Images Ukraine

На частотах українських радіостанцій включають російські

Радіомовлення, здійснюване в окупований Крим новою, встановленою в селі Чонгар, українською вишкою, заглушається російським сигналом. Про це повідомила Кримська правозахисна група за результатами моніторингу, проведеного в липні 2018 року.

Моніторингова група перевірила роботу чотирьох українських FM-радіостанцій, про запуск мовлення яких на Крим на початку 2017 року повідомили в Мінінформполітики.

З вишки почали мовлення Українське радіо 100,7 FM, Мейдан 101,4 FM, Крим Реалії 105,9 FM і Херсон FM 107,8 FM.

Монітори КПГ в липні 2017 року провели перевірку роботи цих радіостанцій в районі КПВВ Каланчак і в 13 населених пунктах на півночі Криму. Перевірка здійснювалася за допомогою FM-приймачів в автомагнітолах, а також за допомогою аудіоплеєра з вбудованим FM-приймачем.

З усіх населених пунктів тільки на ділянці між Воїнкою і Калинівкою вдалося почути в хорошій якості сигнал Українського радіо на частоті 100,7 FM.

Правозахисники зазначили, що ще півроку тому якісний сигнал українських радіостанцій можна було чути на території всього північного Криму.

Виходячи з результатів моніторингу, останнім часом окупаційна влада Криму заглушає сигнал українських мовників, включаючи на їх частотах російські радіостанції.

Ольга Коптева
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини

"Я бы не выжила в ту зиму." Что снится в кошмарах психологам