RU

Крим і Донбас. Кравчук озвучив, що потрібно запитати у людей на референдумі про їхню долю

01.02.2021, 07:26
Крим і Донбас. Кравчук озвучив, що потрібно запитати у людей на референдумі про їхню долю - Фото
Леонід Кравчук (фото – Андрій Гудзенко/LIGA.net)

На можливому всеукраїнському референдумі у громадян потрібно запитувати про долю тимчасово окупованих Росією Криму та частини Донбасу в складі України. Так вважає глава української делегації в Тристоронній контактній групі  Леонід Кравчук, про що він заявив в ефірі каналу Україна 24.

Читайте нас в Telegram: перевірені факти, тільки важливе

Перший президент уточнив, що ця тема сприймається політичними силами країни по-різному, тому що найчастіше проросійські партії та політики "фактично підтримують кремлівську політику, але видають себе за патріотів і проголошують свої переваги на різних політичних майданчиках".

Це дезорієнтує людей, каже Кравчук.

Читайте колонку: Говорити, що українці не готові до референдумів, – політична параноя

"Повинно бути на референдумі сказано: що народ за те, щоб Україна була цілісною, незалежною, з поверненням її територій. Ось головне питання референдуму, а не якимось способом це робити", – підкреслив він.

Кравчук також запропонував на нього відповідь: "Народ повинен сказати: "Ні, цього не може бути, вся територія України є цілісною та незалежною і вона повинна належати Україні".

За словами парламентера в ТКГ, величезну важливість матиме формулювання питання для референдуму.

ДОВІДКА. Неоголошена війна триває сьомий рік: Росією захоплено Крим і частину Донбасу. Кремль весь цей час заперечує свою участь, стверджуючи, в тому числі через рупори в ЗМІ і в соціальних мережах, що на Донбасі "громадянська війна", а Росія лише якимось чином "підтримує Донбас". Завдання Кремля – щоб Україна визнала суб'єктність її терористичних утворень ДНР/ЛНР.

Читайте колонку: Пас ворогові: Зеленський і Слуги народу за референдуми. Але це загроза для держави Україна

Евгений Пилипенко
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини