Кремлівський політолог виступив з погрозами на адресу НАТО

15.07.2016, 15:29
Кремлівський політолог виступив з погрозами на адресу НАТО - Фото
Фото: aif.ru
Почесний голова президії Ради РФ із зовнішньої і оборонної політики, особистий радник президента РФ Володимира Путіна Сергій Караганов повідомив, що Росія заздалегідь попереджала НАТО про те, що не потрібно наближатися до кордонів України. Про це він заявив німецькому виданню Spiegel.de.

"Ми заздалегідь попереджали НАТО - не потрібно наближатися до кордонів України. На щастя, Росія зуміла зупинити просування НАТО в цьому напрямку. Тим самим небезпека війни в Європі в середньостроковій перспективі, поки, знижена. Але та пропаганда, яка зараз здійснюється, дуже нагадує стан війни", - зазначив Караганов.

За його словами, Росія більше ніколи не буде воювати на своїй території.

"Навіщо НАТО збирає там війська, ну скажіть, навіщо? Ви хоч собі уявляєте, що трапиться із цими військами в разі, якщо дійсно буде мати місце відкрита конфронтація. Це ваша символічна допомога балтійським країнам, не більше. Якщо НАТО почне агресію по відношенню до країні, що має такий атомний арсенал, як наша - ви будете покарані", - зазначив Караганов.

"НАТО перетворилося з часом в щось зовсім інше. Ви починали, як союз демократичних держав з метою захисту себе. Але поступово це все перетворилося в ідею постійного розширення. Тоді, коли нам був потрібен діалог - в 2008 і 2014 роках, шансу на діалог ви нам не надали", - вважає політолог.

Він 15 березня 2016 року  заявляв: "Ми не йдемо з Сирії остаточно: залишаємо бази і будемо вживати заходів для підтримки мирного процесу. Наприклад, можемо когось відбомбити про всяк випадок".

Підписуйтесь на аккаунт ЛІГАБізнесІнформ у Twitter і Facebook: в одній стрічці - все, що варто знати про політику, економіку, бізнес і фінанси.


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини

ИсторииСмерть доктора Басика. История медика, который покончил с собой после коронавируса