RU

Кредитні союзи подякували Януковичу за арешт Волги

20.07.2011, 17:01

Декілька кредитних союзів України висловили підтримку президенту Віктору Януковичу в боротьбі з корупцією на прикладі арешту ряду чиновників Державної комісії з регулювання ринків фінансових послуг України. Про це йдеться в спільному прес-релизі всеукраїнського громадського об'єднання "Український фінансово-кредитний альянс", кредитного союзу "Перше кредитне товариство", об'єднаного кредитного союзу "Сузір'я", а також Асоціації кредитних союзів військовослужбовців і робітників правоохоронних органів, який є в розпорядженні ЛІГАБізнесІнформ.

"Вперше в Україні затримано організовану злочинну групу чиновників-корупціонерів, всі вони обіймали керівні посади в Держфінпослуг: Василь Волга - голова; Олег Чернушенко - його помічник; Євген Гантимуров - керівник юридичного департаменту Держфінпослуг; Віктор Адамович - голова Департаменту тимчасового адміністрування", - сказано в заяві.

У заяві наголошується: "Протягом тривалого часу вони вимагали хабар в особливо великих розмірах у учасників фінансового ринку за чітко спланованою схемою і з розподілом ролей".

"Учасники ринку неодноразово зверталися до президента України Віктора Януковича з проханням звернути увагу на неправомірні дії чиновників Держфінпослуг під керівництвом Василя Волги, і були почуті. Як свідчать останні події - боротьба з корупцією для глави держави набуває реалістичних форм", - зазначили представники кредитних союзів.

Там нагадали, що в лютому 2011 року за вимагання хабаря в розмірі 4 млн.грн. був затриманий директор Департаменту тимчасових адміністрацій Держфінпослуг. "Затриманий і досі перебуває в київському СІЗО, слідство триває", - зазначили фінансисти.

"15 липня цього ж року було затримано ще двох підлеглих Василя Волги: колишній помічник Олег Чернушенко і директор Департаменту юридичного забезпечення Держфінпослуг Євген Гантимуров. Вже 19 липня Генпрокуратурою і співробітниками СБУ був затриманий сам Василь Волга за злочини, пов'язані з корупцією", - йдеться у прес-релізі.

Нагадаємо, раніше ГПУ спільно з СБУ затримала голову Держкомісії з регулювання ринків фінансових послуг Василя Волгу. "Сьогодні слідчий ГПУ спільно з працівниками СБУ за вчинення злочину, пов'язаного з корупцією, затримали і доставили в ізолятор тимчасового тримання голову Державної комісії з регулювання ринків фінансових послуг України", - сказано в повідомленні Генпрокуратури.

Крім того, співробітники ГПУ раніше затримали двох співробітників цього відомства.

Голова прес-служби партії Союз лівих сил, яку очолює Волга, затримання прокоментував таким чином: "Генеральна прокуратура нікого ні про що офіційно навіть не повідомила. Вчора протягом дня дуже багато людей, в тому числі і я, спілкувалися з Василем Олександровичем, я з ним домовлявся на сьогоднішній ранок про зустріч. А ввечері раптом з'явилася інформація, що він вже вчинив злочин, хоча рішення суду немає".

Василь Волга: біографія та добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини