Кравчук заступився за Януковича: Я б теж до Ради не пішов

21.06.2013, 17:32
Кравчук заступився за Януковича: Я б теж до Ради не пішов - Фото
Леонід Кравчук

Якщо в парламенті буде повага до голови держави, то тоді він прийде до парламенту, вважає перший український лідер

Голова Конституційної асамблеї при президенті України Леонід Кравчук підтримує те, що Віктор Янукович не прийшов з щорічним посланням до Верховної Ради. Про це Кравчук сказав сьогодні на брифінгу.

Кравчук зазначив, що також передав би послання депутатам у друкованому вигляді. "Я також передав би, якщо вони не дають говорити. Що, президент повинен йти на привселюдне висміювання, бо комусь так хочеться? Вислуховувати нецензурні вирази, непарламентські висловлювання. Його ж обирав не парламент, а народ. І парламент повинен поважати, хоча б протокольно, президента", - сказав Кравчук, передає УНІАН.

Він також зазначив, що якщо в парламенті буде повага до голови держави, то тоді він прийде до парламенту, і буде там виступати. "Коли буде така повага, тоді президент прийде в парламент і буде виступати. А зараз я б теж не прийшов на розтерзання", - сказав Кравчук.

Він також зазначив, що сьогодні опозиція діє так, що не можна зрозуміти, разом вони чи окремо. "Коли потрібно звалити владу, вони разом, а коли потрібно когось рекомендувати до влади або обрати, вони разом не будуть. І це було всі роки, скільки я пам'ятаю українську опозицію", - сказав він.

Досьє на Леоніда Кравчука
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини

Выборы в Беларуси"Уже народ, а не народишко!". Как выборы-2020 изменили Беларусь