RU

Кравчук заступився за Януковича: Я б теж до Ради не пішов

21.06.2013, 17:32
Кравчук заступився за Януковича: Я б теж до Ради не пішов - Фото
Леонід Кравчук
Голова Конституційної асамблеї при президенті України Леонід Кравчук підтримує те, що Віктор Янукович не прийшов з щорічним посланням до Верховної Ради. Про це Кравчук сказав сьогодні на брифінгу.

Кравчук зазначив, що також передав би послання депутатам у друкованому вигляді. "Я також передав би, якщо вони не дають говорити. Що, президент повинен йти на привселюдне висміювання, бо комусь так хочеться? Вислуховувати нецензурні вирази, непарламентські висловлювання. Його ж обирав не парламент, а народ. І парламент повинен поважати, хоча б протокольно, президента", - сказав Кравчук, передає УНІАН.

Він також зазначив, що якщо в парламенті буде повага до голови держави, то тоді він прийде до парламенту, і буде там виступати. "Коли буде така повага, тоді президент прийде в парламент і буде виступати. А зараз я б теж не прийшов на розтерзання", - сказав Кравчук.

Він також зазначив, що сьогодні опозиція діє так, що не можна зрозуміти, разом вони чи окремо. "Коли потрібно звалити владу, вони разом, а коли потрібно когось рекомендувати до влади або обрати, вони разом не будуть. І це було всі роки, скільки я пам'ятаю українську опозицію", - сказав він.

Досьє на Леоніда Кравчука
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини