RU

Кравчук: Янукович проти обрання президента Верховною Радою

27.11.2012, 14:54
Кравчук: Янукович проти обрання президента Верховною Радою - Фото
Леонід Кравчук, перший президент України<a href="http://liga.net/">Источник</a>
Глава Конституційної асамблеї Леонід Кравчук запевняє, що Віктор Янукович не хоче позбавляти Україну всенародних виборів президента. Про це Кравчук повідомив журналістам, коментуючи сьогоднішнє підписання президентом закону про референдум, передає Українська правда.

"Віктор Янукович залишається прихильником всенародного обрання президента. Я спілкуюся з ним дуже часто. Якби Янукович мав намір обиратися на другий термін у парламенті, він, принаймні, мені б сказав. Але він завжди повторює одну й ту ж фразу: Народ обирав президента і повинен надалі його обирати", - сказав Кравчук.

Нагадаємо, сьогодні президент України Віктор Янукович підписав закон "Про всеукраїнський референдум". Новий закон встановлює, що приймати нову Конституцію і міняти діючу можна, використовуючи механізм референдуму. Призначати референдум можуть тільки президент або Верховна Рада. Для цього будуть потрібні підписи 3 млн. громадян у двох третинах областей, причому не менше 100 тисяч підписів з кожного регіону. В порядку зміни Конституції з'являються нові суб'єкти - президент і Центрвиборчком, а Конституційний суд із цього процесу виключається.

Досьє на Леоніда Кравчука

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини