Кравчук припустив, навіщо Януковичу закон про референдум

Кравчук припустив, навіщо Януковичу закон про референдум - Фото
Леонід Кравчук
30.11.2012, 15:18

Перший президент України Леонід Кравчук не виключає, що закон про референдум приймався для того, щоб переобрати новий парламент

Про це він сказав сьогодні на прес-конференції, відповідаючи на запитання журналістів.

Леонід Кравчук зазначив, що за його прогнозами, нова Рада буде працювати, як і колишня. "Але довго це триватиме чи ні? Може бути, для цього і приймався закон про референдум, щоб народ врешті-решт сказав: вистачить. Може, ставилося і таке завдання. Якісь важелі повинні бути, щоб зупинити вакханалію, яка розпочалася з часів президентства Леоніда Кучми", - сказав він.

Відповідаючи на питання кореспондента
ЛІГАБізнесІнформ, що він мав на увазі, Кравчук сказав, що якщо новий парламент не буде дієздатним, президент отримує право його розпустити, але процес розпуску і перевиборів може, за його словами, перетворитися на перманентну революцію. "І я мав на увазі, що, може, тоді можна буде винести на референдум питання, як обрати таким чином, щоб до парламенту пройшли якщо не всі, то більшість людей, які будуть працювати в парламенті і відстоювати корінні інтереси України", - сказав він.

Кравчук сказав, що на референдумі може бути прийнято рішення про обрання нового парламенту, наприклад, за відкритими партійними списками.

Досьє на Леоніда Кравчука