Кравчук запропонував Зеленському зняти блокаду з Криму

Кравчук запропонував Зеленському зняти блокаду з Криму - Фото
Леонід Кравчук (фото - Андрей Гудзенко/LIGA.net)
23.04.2019, 13:44

Перший президент вважає, що де-факто новому главі держави слід "налагоджувати людські відносини" з тимчасово окупованим Кримом

Перший президент незалежної України Леонід Кравчук  вважає, що новообраному президенту  Володимиру Зеленському необхідно "налагоджувати людські відносини" з людьми в Криму, в тому числі зняти "всі блокади". Про це він заявив в ефірі каналу NewsOne.

"Необхідно знімати всі блокади. Питання, пов'язані з водою, електроенергією і так далі, повинні вирішуватися цивілізованим ринковим шляхом. Якщо ми налагодимо нормальні відносини з жителями Криму, думаю, поступово ми ці відносини будемо поглиблювати, розвивати, і прийдемо до якихось правильних висновків", - сказав політик.

При цьому Кравчук зазначив, що Україна ні за яких обставин не погодиться визнати, що Крим - не українське.

Раніше прем'єр країни-окупанта Росії Дмитро Медведєв прокоментував підсумки виборів президента в Україні. У себе в Facebook він написав, що "не має ілюзій" з приводу риторики новообраної влади щодо РФ і вважає, що вона залишиться колишньою. Він заявив також, що "є шанси на поліпшення взаємодії" України з РФ.