RU

Кравчук вважає, що парламентські вибори мають пройти одночасно з президентськими

09.10.2008, 13:12

Перший Президент України Леонід Кравчук вважає, що вихід із нинішньої політичної ситуації – одночасні дострокові парламентські і президентські вибори. Про це він заявив сьогодні на прес-конференції.

"Якщо за останні чотири роки не можемо навести порядок між Президентом і Верховною Радою, Президентом і урядом, значить, тут є щось таке, що необхідно докопатися до істини. Або гравці не такі, або ситуація така, що потребує інших, більш широких рішень. На мій погляд, таким більш широким рішенням повинні стати одночасні вибори Верховної Ради і Президента", - сказав Л. Кравчук, якого цитує кореспондент ЛІГАБізнесІнформ.

Екс-президент зазначив, що його думка основана на власному досвіді, коли Л. Кравчук, будучи Президентом України, в 1994 році, пішов на одночасні вибори для того, щоб не посилювати політичну кризу в країні. До того ж він наголосив, що результати нових виборів будуть мало відрізнятися від результатів попередніх парламентських виборів, і тому велика імовірність того, що політичне протистояння в Україні тільки посилиться. "Необхідно переступити через образи... треба набратися мужності. Слід припинити ганьбити Україну перед світом", - наголосив екс-президент.

До того ж він висловив думку, що не вірить у те, що Президент Віктор Ющенко піде на дострокові президентські вибори. "Це тільки добра воля Президента", - сказав Л. Кравчук.

Нагадаємо, вчора Президент повідомив про розпуск парламенту. Сьогодні на сайті глави української держави оприлюднено Указ Президента "Про дострокове припинення повноважень Верховної Ради України VI скликання і призначення позачергових виборів" № 911/2008.

Досьє на Леоніда Кравчука >>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини