RU

Кравчук виходить з партії Медведчука

25.09.2009, 11:43

Перший Президент незалежної України Леонід Кравчук виходить з СДПУ(о) - партії, творцем і багаторічним керівником якої був Віктор Медведчук, політик, що зараз пішов "у тінь" . Ряди об'єднаних соціал-демократів Л.Кравчук залишає, оскільки не згодний зі створенням "лівого блоку", в який днями "влилася" СДПУ(о). Про це він заявив в інтерв'ю газеті "День".

"Мене і пересічних членів партії ніхто не питав, чи можна це робити (об'єднуватися в блок, - ред.). Повинен був би зібратися з'їзд, під час якого делегатам аргументували, з якою метою це робиться і т.д. Цього не було. Вони ж зробили це у закритому, кулуарному режимі. Я виходжу з СДПУ(о), тому що прийняте рішення, по-перше, було затверджене у закритому, недемократичному режимі. Тепер, якщо слідувати логіці, я, маю голосувати за Симоненка, чи що?! По-друге, моя позиція в цьому випадку не збігається з позицією політбюро СДПУ(о). І не просто не збігається - суперечить моїй позиції. Оскільки моєю думкою ніхто не цікавився, все зробили без мене, то я роблю (виходжу з партії) без них, і я тепер не з ними", - зокрема, розповів Л.Кравчук.

Коментуючи факт створення "лівого блоку", Л.Кравчук заявив: "Це штучне об'єднання, що не має ніяких перспектив, тому що різні сили, що війшли в так званий блок, мають абсолютно різні програми. За великим рахунком, у них взагалі немає нічого спільного".

За його словами, про ідеологію в "лівому блоці" взагалі не йдеться. "У цьому випадку ставиться одне-єдине питання: як використати комуністичний паровоз і рейтинговий паровоз Симоненка, щоб потім, під час парламентських виборів, в'їхати у Верховну Раду? Ця тактика не нова, оскільки не так уже давно націонал-патріоти використали паровоз Ющенка", - нагадав Л.Кравчук.

Нагадаємо, членом Соціал-демократичної партії (об'єднаної) Л.Кравчук був з 1998 року.

14 вересня 2009 року лідери чотирьох політичних сил - Комуністичної партії, СДПУ(о), Союзу лівих сил і "Справедливості".


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини