RU

Кравчук радить Тимошенко вимагати пояснень від Секретаріату

19.08.2008, 12:55

Перший Президент України Леонід Кравчук вважає, що БЮТ має вимагати від Секретаріату Президента пояснень з приводу заяв про зраду національних інтересів Юлією Тимошенко. Про це він заявив сьогодні на прес-конференції.

"Питання дуже серйозне. Але, напевно, мовчанкою тут не обійтися. Я думаю, що політична сила, яка на боці Тимошенко, повинна вимагати від пана Кислинського і навіть від адміністрації Президента аргументів і пояснень фактів, на основі яких сформульовано цей документ", - сказав Л. Кравчук, якого цитує кореспондент ЛІГАБізнесІнформ.

Л. Кравчук вважає, що у разі відсутності подібних пояснень Ю. Тимошенко мусить діяти адекватно і зробити необхідні кроки для того, щоб показати, "хто є хто". "Я б, напевно, реагував гостро на це питання, якби я був на її місці. На щастя, я не на місці Юлії Володимирівни, хоч дійсно її підтримую - не тому, що я маю симпатії або антипатії, а тому, що вважаю, що в цих умовах лише уряд працює, усі інші радять, всі стали радниками", - зауважив перший Президент України.

Нагадаємо, вчора заступник глави Секретаріату Президента Андрій Кислинський заявив, що політичне керівництво Російської Федерації з особливою увагою розглядає рішення про підтримку кандидатури Прем'єр-міністра Юлії Тимошенко на виборах Президента України. Він також повідомив, що координацію проекту "Вибори - 2010" покладено на створений у Москві центр на чолі з Віктором Медведчуком. "До центру також входять Сергій Клюєв, Григорій Суркіс та Олександр Задорожній. Гуманітарними проектами в Україні буде займатися Дмитро Табачник. На реалізацію проекту підтримки Юлії Тимошенко вже зарезервовано близько $1 млрд.", - додав А. Кислинський.

Досьє на Леоніда Кравчука >>>

Детальніша інформація про інших відомих персон >>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини