RU

Кравчук пропонує відмовитися від поняття "особливий статус" для Донбасу

12.08.2020, 14:42
Кравчук пропонує відмовитися від поняття
Леонід Кравчук (Фото: прес-служба президента)

Відмовитися від використання поняття "особливий статус" для Донбасу запропонував глава української делегації у Тристоронній контактній групі і перший президент України  Леонід Кравчук. Про це він розповів в ефірі телеканалу Дім.

Читайте нас в Telegram: перевірені факти, тільки важливе

"Ми пропонуємо замість загального поняття "особливий статус" внести інші поняття", - заявив Кравчук. Він вважає, що поняття "особливий режим адміністративного управління" більше відповідає реформі місцевого самоврядування та вже прийнятим законам.

За словами Кравчука, внесення "особливого статусу" в Конституцію, як цього вимагає Росія, неможливе: "Ми не знайдемо 300 голосів, які би проголосували за цю позицію".

Він упевнений, що потрібно шукати таку позицію, яка відповідала б інтересам сторін, але не ставила б Україну в становище, коли вона не виконує мінські угоди. "Парламент не може механічно проголосувати", - підкреслив Кравчук.

  • 20 липня 2020-го перший президент Кравчук очолив українську делегацію у Тристоронній контактній групі на мінських переговорах щодо Донбасу.
  • 10 серпня Кравчук припустив можливість поїздки на окуповані території, якщо вогонь на Донбасі припиниться.

Читайте також: "Резніков незручний Москві". Чому Зеленський вибрав Кравчука головою делегації у ТКГ

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини