RU

Кравчук про процес над Тимошенко: Світ і люди не вірять цьому суду

18.08.2011, 10:03
Кравчук про процес над Тимошенко: Світ і люди не вірять цьому суду - Фото
bee3d2fa18871aba5bdc03495ec78c31.jpg

Кравчук про процес над Тимошенко: Світ і люди не вірять цьому суду
Процес над Юлією Тимошенко в Печерському суді Києва знизив авторитет України в очах власного народу і всього світу. Про це в інтерв'ю ЛІГАБізнесІнформ заявив перший президент України Леонід Кравчук.

Так, Леонід Кравчук, коментуючи судовий процес над Юлією Тимошенко, наголосив, що суд "знижує імідж України у світі". "Я не знаю, хто винен. Я не читаю документів прокурорських і судових. Але я стежу за судовим процесом. Так ось суд неправомірний в багатьох місцях. Приймаючи свої рішення, він не думає, яке буде ставлення всередині країни до правосуддя, і яке буде ставлення до нашої країни в світі", - зазначив перший український лідер.

"У світі немає нічого позитивного про суд над Тимошенко. Хотів цього суду чи ні, але він знизив імідж і авторитет нашої держави. Тепер нам дуже важко буде пояснювати, що у нас демократія, що у нас демократичний шлях, що у нас немає політики в судах і немає політичного замовлення. Це дуже важко пояснювати світу, тому що те, що бачать люди - вони цьому не вірять", - додав Кравчук.

За його словами, в цьому "полягає головна проблема суду над Тимошенко". "Потрібно розуміти, що це не просто рядовий суд. Вперше в Україні судять колишнього прем'єр-міністра держави. Так, судили в США Павла Лазаренка. Але це було без нас. В Україні такий суд вперше. Таким чином, цей процес не може проходити так само, як і всі інші. Він - лакмусовий папірець, який визначає, на якому рівні судової, правоохоронної і політичної системи сьогодні знаходиться Україна", - зазначив перший президент.

Леонід Кравчук: біографія, новини>>>
Справа Тимошенко: всі новини>>>

Петро ШУКЛИНОВ


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини