RU

Кравчук не піде на інавгурацію Януковича

23.02.2010, 13:35

Перший Президент України Леонід Кравчук не прийде на інавгурацію Віктора Януковича. Про це він повідомив сьогодні на прес-конференції у Києві.

Як передає кореспондент ЛІГАБізнесІнформ, Л.Кравчук повідомив, що отримав сьогодні запрошення від Голови Верховної Ради Володимира Литвина на урочисте засідання парламенту в зв'язку з інавгурацією В.Януковича. Однак, за словами Л.Кравчука, він не бачить своєї ролі у цьому процесі.

"Я був на інавгурації Ющенка разом з Леонідом Кучмою, хоч вважав, що обов'язково бути на інавгурації лише Президенту, який відходить від влади. Це, на мою думку, має тлумачитися, зокрема, як публічна передача влади. Але, наскільки мені відомо, Віктор Ющенко сказав, що він не буде на інавгурації. Про Леоніда Даниловича я не знаю... Це необов'язково для мене, для Леоніда Даниловича, на мою думку. Протоколу якогось немає, тому я на інавгурацію не піду", - сказав він.

Л.Кравчук також повідомив, що визнав В.Януковича Президентом після того, як завершився судовий процес, і навіть двічі його привітав: від себе особисто і як керівник Ради миру, членом якого є В.Янукович. "Я так і сказав: коли припиняться всі суди, я привітаю Віктора Федоровича, він буде Президентом, але я буду його нещадно критикувати, оскільки те, що він вже зараз робить, не збігається з моїми уявленнями про Україну", - зазначив він.

Нагадаємо, церемонія інавгурації новообраного Президента України відбудеться 25 лютого 2010 року. Раніше один з керівників організаційного комітету з підготовки інавгурації, заступник голови Партії регіонів Сергій Льовочкін заявив, що церемонія інавгурації новообраного президента буде скромною, не обтяжливою для держбюджету, але урочистою.

Вибори Президента України: добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини