RU

Кравчук назвав примітивними звинувачення на адресу Тимошенко

19.08.2008, 13:19

Перший Президент України Леонід Кравчук вважає примітивом заяви щодо підтримки Російською Федерацією Юлії Тимошенко на президентських виборах в Україні. Про це він заявив сьогодні на прес-конференції.

Як повідомляє кореспондент ЛІГАБізнесІнформ, коментуючи заяву про створення передвиборчого штабу і про виділення російською стороною $1 млрд. на підтримку Ю. Тимошенко, Л. Кравчук сказав: "Я не знаю, де пан Кислинський (заступник глави Секретаріату Президента - ред.) взяв ці матеріали, це треба у нього спитати, але відверто скажу: такий примітив, який тут виписаний, - я в нього не вірю, не вірю в примітиви".

Л. Кравчук назвав ці заяви необґрунтованими. "Це я можу просто зараз сісти, щось намалювати і сказати вам: ось я так вважаю. Немає під це жодних документів", - зауважив він, додавши, що Секретаріат Президента вже відкрито протистоїть Ю. Тимошенко.

"Я вважаю, що це не є аргументованим, шкідливим і реально висмоктаним з пальця", - зазначає Л. Кравчук.

Нагадаємо, вчора заступник глави Секретаріату Президента Андрій Кислинський заявив, що політичне керівництво Російської Федерації з особливою увагою розглядає рішення про підтримку кандидатури Прем'єр-міністра Юлії Тимошенко на виборах Президента України. Він також повідомив, що координацію проекту "Вибори - 2010" покладено на створений у Москві центр на чолі з Віктором Медведчуком. "До центру також входять Сергій Клюєв, Григорій Суркіс та Олександр Задорожній. Гуманітарними проектами в Україні буде займатися Дмитро Табачник. На реалізацію проекту підтримки Юлії Тимошенко вже зарезервовано близько $1 млрд.", - додав А. Кислинський.

Досьє на Леоніда Кравчука >>>

Досьє на Юлію Тимошенко >>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини