RU

Кравчук: Ми зі світовою спільнотою поставимо Росію в рамки міжнародного права

26.03.2021, 07:26
Кравчук: Ми зі світовою спільнотою поставимо Росію в рамки міжнародного права - Фото
Леонід Кравчук (скриншот з відеозапису)

Країна-окупант РФ навіть на законодавчому рівні розглядає Україну як певну свою губернію і не визнає її окремою державою, а тому від Кремля можна чекати будь-якого типу агресії. Такі міркування висловив на каналі Дом перший президент Леонід Кравчук, додавши, що Україна і світ "поставлять Росію в рамки".

Читайте нас в Telegram: перевірені факти, тільки важливе

Голова делегації українських переговірників щодо Донбасу на "мінському" майданчику підкреслює: українці повинні бути готовими до всього.

"Я скажу відверто і хочу, щоб мене почули всі: в основному документі Росії про зовнішню політику є такий запис: "Україна була, є і буде в системі стратегічних інтересів Росії". Тобто вони не бачать Україну як окрему державу. Вони бачать Україну як якусь підпорядковану територію. Не знаю, може, як губернію", – сказав Кравчук.

Читайте також: Путін заявив, що "не кине Донбас, незважаючи ні на що"

Він заявив, що Росія може піти на новий рівень агресії, "і ми не можемо стверджувати: ні, цього не буде. Все може бути".

Кравчук впевнений, що Україна готується до будь-яких сценаріїв з таким сусідом, і Росія, якщо що, "зустріне опір дуже жорсткий, і не тільки від України".

"Світова спільнота, про що заявляли багато країн і США зокрема, не дозволить Росії вести себе так, як вона діяла досі. Ми поставимо Росію в рамки міжнародного права", –  резюмував він.

ДОВІДКА. Неоголошена війна триває восьмий рік: Росією захоплено Крим і частину Донбасу. Кремль весь цей час заперечує свою участь, стверджуючи, в тому числі через рупори в ЗМІ і в соціальних мережах, що на сході "громадянська війна", а Росія лише якимось чином "підтримує Донбас". Завдання Кремля – щоб Україна визнала суб'єктність її терористичних утворень ДНР/ЛНР.

Читайте також: "Росія купує Європу". Кравчук підтримав приєднання США до нормандського формату

Евгений Пилипенко
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини