RU

Краматорськ: українська бронетехніка виїхала з міста

16.04.2014, 12:54
Краматорськ: українська бронетехніка виїхала з міста - Фото
На першій машині російський прапор, на третій - прапор українських аеромобільних військ

У Краматорську невідомі люди в камуфляжі нібито контролюють близько 10 машин БМП (за іншими даними, БМД) Збройних Сил України і поставили на них російські прапори. Судячи з відеороликів в YouTube, українські солдати самі покинули військову техніку під натиском мирних місцевих жителів, під прикриттям яких технікою заволоділи бойовики

На відео видно, що свою техніку солдати залишили без єдиного пострілу або бійки. Більше того, протестувальники не проявляли стосовно військових істотної агресії, і гострої необхідності здавати машини не було. Надалі українські бойові машини вирушили в невідомому напрямку. На їх броні сидять невідомі бойовики. Місцеві ЗМІ повідомляли про те, що сепаратисти відігнали БМП в село Іванівка. При цьому на одній машині був російський прапор, що, очевидно, спровокувало потік інформації в стилі "російська бронетехніка увійшла до Краматорська".

Яких-небудь підтверджень версій про те, що українська армія допомагає сепаратистам в Краматорську, немає. Присутні на місці подій журналісти утрудняються однозначно сказати, що відбувається з українськими військовими та їх технікою. Вочевидь, бронетехніка, введена в місто, була блокована місцевими жителями, а військові, не захотівши влаштовувати бійню, залишили машини. За неофіційними даними, в Краматорську знаходяться підрозділи 25-ої дніпропетровської бригади ВДВ (у лютому висувалася для придушення Майдану, але була блокована активістами в Новомосковську).

Міністр оборони Михайло Коваль станом на 12:00 не підтвердив депутатам на закритому засіданні Верховної Ради інформацію про захоплення української бронетехніки в Краматорську. Про це повідомив журналістам народний депутат Сергій Куніцин. "Міністр не підтвердив цю інформацію", - сказав Куніцин. Реагуючи на репліки журналістів про те, що в інтернеті є фото і відео бронетехніки з російськими прапорами в Краматорську, Куніцин зазначив, що, можливо, інформація швидко змінюється, проте на той момент, коли міністр коментував дану інформацію депутатам на закритому засіданні, він не підтвердив факт захоплення української техніки.

У прес-службі Міноборони кореспондентові ЛІГАБізнесІнформ повідомили, що у відомстві поки цю інформацію не коментують.


Підписуйтесь на аккаунт ЛІГАБізнесІнформ у Twitter і Facebook: в одній стрічці - все, що варто знати про політику, економіку, бізнес і фінанси.

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини