RU

Країни Шенгену стали частіше відмовляти українцям у візах - ЗМІ

14.04.2015, 15:27
Країни Шенгену стали частіше відмовляти українцям у візах - ЗМІ - Фото
Фото: EPA
У більшості держав Шенгенської зони суттєво зросла кількість візових відмов громадянам України. Зокрема, Бельгія в 2014 році відмовляла кожному десятому українському заявнику, повідомляє  Європейська правда.

В цілому показник відмов українським заявникам в консульстві Бельгії склав 9,54%.

Досить великим (хоча і меншим, ніж у бельгійців) є показник відмов у Швеції (4,57%), Швейцарії (4,56%), Фінляндії (4,55%), Нідерландах (4,28%).

В цілому 16 з 22 держав Шенгену, що мають консульства в Україні, збільшили частоту відмов.

Рекордсменом є Фінляндія, яка збільшила кількість відмов у 3,3 раза.

Крім неї, кількість відмов у візах українським заявникам зросла також у консульствах Швейцарії (в 2,8 рази), Іспанії (2,6 рази), Португалії (2,2 рази) та Греції (2,1 рази).

В той же час, в 2014 році всі країни Шенгенської зони збільшили відсоток виданих українцям багаторазових віз: за підсумками року 52,4% всіх виданих в Україні віз були багаторазовими (в 2013 році показник становив 39%).

Іспанія збільшила кількість виданих мультивіз більш ніж в 4 рази, Греція - більш ніж утричі. В Італії, Португалії, Чехії та Норвегії зростання склало від 66% до 80%.

Нагадаємо, 24 березня глава представництва ЄС в Україні Ян Томбінський заявив, що на саміті Східного партнерства в Ризі 21-22 травня не буде прийнято рішення про надання Україні безвізового режиму з Європейським Союзом.

Читайте також: Скасування віз з ЄС залежить від висновків експертів - Томбінський

Підписуйтесь на аккаунт ЛІГАБізнесІнформ в Twitter і Facebook: в одній стрічці - все, що варто знати про політику, економіку, бізнес і фінанси.

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини