RU

Кріль звинуватив Тимошенко та Януковича у боротьбі за підтримку Росії

27.08.2008, 13:38

Росія ініціювала силову політику щодо своїх сусідів, а Юлія Тимошенко та Віктор Янукович почали боротьбу між собою за підтримку з боку РФ на наступних президентських виборах в Україні. Про це під час конференції "Політична ситуація напередодні чергової сесії Верховної Ради України" заявив лідер партії "Єдиний центр", народний депутат України Ігор Кріль.

Зокрема, як повідомляє кореспондент ЛІГАБізнесІнформ, І. Кріль зазначив, що для керівництва РФ суверенітет України був завжди умовним. "Політика РФ стосовно нашої країни вимагає від усієї України, кожного її громадянина іншого погляду на необхідність колективної безпеки", - наголосив політик. На його думку, статус нейтралітету Україна втратила ще тоді, коли позбулася ядерної зброї.

Водночас, І. Кріль заявив, що Ю. Тимошенко та В. Янукович почали боротьбу між собою за підтримку Росії на наступних президентських виборах в Україні. Він звинуватив Ю. Тимошенко у використанні подвійних стандартів, які "виявляються в її мовчанні" щодо подій навколо Грузії. Крім того, на переконання парламентаря, уряд не зміг забезпечити гідне життя громадянам України.

Нагадаємо, що Президент РФ підписав укази про визнання незалежності Південної Осетії та Абхазії. Пізніше лідер Партії регіонів В. Янукович заявив, що Україна має прийняти волевиявлення народів Південної Осетії та Абхазії і визнати їхню незалежність. На його думку, визнання Російською Федерацією незалежності Південній Осетії та Абхазії – це логічне продовження процесу, який було розпочато західними країнами щодо визнання незалежності краю Косово. Водночас, Прем'єр-міністр України та лідер БЮТ Ю. Тимошенко поки що ніяк не прокоментувала дії Росії.

Досьє на Ігоря Кріля >>>

Детальніша інформація про інших відомих персон >>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини