RU

Кріль вважає, що Литвину пізно ставати у позу політика, який потрібен країні

13.07.2009, 12:48

Народний депутат, голова партії "Єдиний центр" Ігор Кріль заявляє, що голова Верховної Ради України Володимир Литвин разом з іншим представниками влади має відповідати за кризу, що спостерігається в державі. Так він прокоментував заяви В.Литвина про необхідність одночасних виборів Президента і парламенту.

"Очолювати політичну силу, що входить у коаліцію і не нести відповідальності за безлад у владі неможливо. Тому Литвину пізно ставати у позу політика, який потрібен країні, – за безлад, що панує у Верховній раді і в Україні, він відповідає разом з Юлією Тимошенко", - сказав І.Кріль, якого цитує прес-служба "Єдиного центру".

І.Кріль нагадав, що ще у лютому 2009 року, коли "Єдиний центр" в Плані оновлення країни запропонував проведення одночасних виборів, В.Литвин проігнорував цю ініціативу. "Тоді спікер намагався не помічати повної неспроможності влади. І не дивно – тоді його головною задачею було збереження крісла глави парламенту, а доля країни цікавила найменше. Тому, як і Прем'єр і лідер опозиції, він проспав найкращий час для перезавантаження країни. А коли на горизонті замаячило крісло Президента – раптом прозрів і почав агітувати за одночасні вибори", - вказав голова "Єдиного центру".

За його словами, якщо політики дійсно хочуть змін, то треба завтра винести на голосування поданий на розгляд Виборчий кодекс і впровадити відкриті списки. "Післязавтра відправимо у відставку уряд Ю.Тимошенко, який перетворювався у передвиборний штаб на чолі з Олександром Турчиновим. А вже тоді підемо на вибори. Але упевнений, що ні В.Литвин, ні Ю.Тимошенко, ні Віктор Янукович на таке не погодяться. Тому що внаслідок перезавантаження влади не всі з них збережуть хоча б частину свого впливу у владі", - вказав І.Кріль.

Ігор Кріль: біографія і добірка новин>>>
Володимир Литвин: біографія і добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини