RU

Кріль вважає недопустимими "експерименти з посадою Президента"

03.12.2008, 11:56

У разі створення коаліції у складі БЮТ і Партії регіонів ці політичні сили можуть спробувати знову переписати Конституцію України, щоб обирати Президента у стінах Верховної Ради. Такий прогноз сьогодні зробив лідер "Єдиного центру" Ігор Кріль. На його думку, подібні "експерименти з посадою Президента України" недопустимі.

Як повідомили ЛІГАБізнесІнформ у "Єдиному центрі", І. Кріль переконаний: "Посада Президента не може бути погодинною - одну годину буде головною Юлія Тимошенко, другу - Віктор Янукович. Інакше цей неприродний політичний гібрид ніяк не зможе поділити владу... У разі створення коаліції між БЮТ і ПР ці політичні сили можуть спробувати переписати Конституцію на свій лад. Вже сьогодні вони заявляють про можливість обрання Президента у Верховній Раді, що прямо суперечить Основному Закону і руйнує всю систему влади в країні".

За словами І. Кріля, такі дії Партії регіонів і БЮТ мають на меті одне - уникнути виборчої кампанії і залишитися при владі. Водночас, на його думку, така позиція є неповагою до 37 мільйонів виборців, які обирають Президента на виборах. "Подібні експерименти обходяться досить дорого країні, людям і самим експериментаторам", - підсумував глава "Єдиного центру".

Нагадаємо, представники НУНС також підозрюють, що БЮТ і Партія регіонів збираються обирати Президента в 2010 році у стінах ВР. Такий висновок можна було зробити з вчорашнього виступу лідера фракції НУНС В'ячеслава Кириленка з парламентської трибуни. "Дві найбільші політичні сили вже розподіляють посаду Президента на 2010 і на 2015 роки. Шановні колеги, треба говорити про кризу, треба говорити про те, що зробили для вугільної галузі, металургії, хімії, будівництва, автомобілебудування, а не ділити, хто в парламенті у 2010 році стане Президентом. Так ніхто не стане! Тому що Президент в Україні обирається всенародно", - сказав він.

Досьє на Ігоря Кріля>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини