RU

Кріль пропонує ввести на період свят мораторій на політичні питання

31.12.2008, 13:39

Лідер "Єдиного центру", народний депутат України Ігор Кріль пропонує українським політикам ввести на різдвяні свята мораторій на політичні питання. Про це повідомляє прес-служба партії.

"У період різдвяних свят українським політикам треба ввести мораторій на політичні питання", - наголосив лідер "Єдиного центру". "У світі є красива традиція, яка почалася ще у 8 столітті до Різдва Христового у древній Греції. Під час Олімпійських ігор припиняються всі війни, і колишні вороги шукають взаєморозуміння, - сказав народний депутат. - Такий принцип олімпійського перемир'я як ніколи актуальний в сучасній українській політиці".

"Пропоную у новому році представникам різних політичних сил забути про взаємні образи і пригадати те, що нас об'єднує. Якщо ми зосередимося на подоланні економічної кризи, такий крок відчує кожний громадянин нашої держави. І додатково це допоможе Україні увійти в лютий-березень, тобто в місяці, які, на думку експертів, стануть піком кризи, більш підготовленими", - відзначив І. Кріль.


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини