RU

Кріль пояснив "бездіяльність" Тимошенко щодо Росії

13.08.2008, 13:28

Україна понад 300 років йшла до своєї незалежності, і через 18 років після її здобуття, через особисті амбіції головних українських політиків, знаходиться на порозі втрати суверенітету української держави. Так прокоментував "бездіяльність" уряду Юлій Тимошенко та "незрозумілі дії так званої української опозиції" з приводу збройного конфлікту на території Грузії народний депутат від НУНС, лідер партії "Єдиний Центр" (ЄЦ) Ігор Кріль.

Як повідомили ЛІГАБізнесІнформ у прес-службі ЄЦ, І. Кріль вважає, що події у Грузії є далеко не другорядними для України. "Імперські амбіції російського керівництва починають втілюватися у конкретних кроках. Грузія - це лише початок. Наступною буде Україна. Сьогодні це стає очевидним. Про це відкрито заявляють політики як в Україні, так і за її межами", - наголосив нардеп.

На його думку, "відвернути загрозу військових дій на території України, які зачеплять кожну українську сім'ю, може лише консолідована позиція головних українських політиків та політичних сил". І. Кріль упевнений, що "Ю. Тимошенко з БЮТом більше хвилюються за те, як задовольнити російське керівництво, заручившись його підтримкою на наступній президентській кампанії, а не тими кроками, які можуть унеможливити повторення грузинського варіанту в Україні".

"Тому вже майже тиждень від початку конфлікту Прем'єр-міністр України, забравшись на відпочинок на один із островів середземного моря разом із своїми соратниками з СДПУ(о), мовчить і вдає, що для України події на Кавказі є з розряду другорядних, замість того, щоб підписати і оприлюдинти вже прийняті урядом України постанови про діяльність Чорноморського флоту Росії на території України", – підсумував І. Кріль.

Нагадаємо, раніше уряд прийняв низку рішень щодо подолання наслідків стихійного лиха в західних областях України, а також стосовно надання гуманітарної допомоги цивільному населенню Грузії та з приводу евакуації із зони конфлікту громадян України та членів їхніх сімей.

Досьє на Ігоря Кріля >>>

Досьє на Юлію Тимошенко >>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини