RU

Кріль побачив двох Тимошенко

11.11.2008, 15:59

Народний депутат, лідер партії "Єдиний центр" (ЄЦ) Ігор Кріль заявляє, що Юлія Тимошенко за кордоном і в Україні - це два різні політики.

Як повідомили ЛІГАБізнесІнформ у прес-службі ЄЦ, І. Кріль відзначив, що, закликаючи відмовитися від вступу до НАТО, Ю. Тимошенко відреклася від власної урядової програми "Український прорив" і більшості своїх виборців. "Нагадаю, що, за даними соціологічних опитувань, проведених фондом "Демократичні ініціативи" у квітні 2008 року, 51% прихильників БЮТ підтримують вступ України до НАТО" - сказав політик.

Він наголосив, що подвійні стандарти у виступах лідера БЮТ в Україні і за кордоном вже стали традицією. "Так, саме із закордонних ЗМІ ми взнали, що Ю. Тимошенко допускає створення більшості із Партією регіонів, хоч в Україні вона постійно і категорично відмовлялася від цієї тези", - заявив І. Кріль.

"Мені цікаво, якій із двох Тимошенко - тій, яка в Україні чи тій, яка у матеріалах закордонних ЗМІ - може довіряти українське суспільство? Та й взагалі, чи варто довіряти політику, який виявляє таке лукавство" - підсумував глава "Єдиного центру".

Нагадаємо, Прем'єр-міністр Юлія Тимошенко знову звинуватила Президента України Віктора Ющенка у тому, що він лобіює "особисті інтереси", коли намагається все ж досягнути своєї мети - проведення дострокових парламентських виборів в Україні. Про це вона заявила в інтерв'ю швейцарській газеті "Трибюн де Женев", яке цитує радіо "Свобода".

Прем'єр також стверджує, що у В. Ющенка вже немає ресурсу для проведення консолідованої зовнішньої політики України, коли Києву, на її думку, необхідно, на противагу вступу в НАТО, більше орієнтуватися на вступ в ЄС та інтеграцію "в європейську систему безпеки".

Досьє на Ігоря Кріля >>>

Досьє на Юлію Тимошенко >>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини