RU

Кріль підрахував витрати на дострокові вибори

08.10.2008, 14:55

Народний депутат від НУНС, лідер партії "Єдиний центр" Ігор Кріль вважає, що дострокові вибори коштуватимуть країні дешевше, ніж склад неефективного парламенту.

Як повідомили ЛІГАБізнесІнформ у прес-службі партії, за словами І. Кріля, мати неефективний парламент - така ж розкіш, як і використовувати стогривневі купюри замість серветок".

Він зазначив, що постійні політичні чвари наблизили ефективність парламенту VI скликання до нуля. "Парламент не зміг прийняти навіть десяту частину законів, які запланував з початку року: про тендери, новий податковий кодекс, житловий кодекс та інші важливі для країни законодавчі акти", - сказав голова "Єдиного центру".

І. Кріль повідомив, що кожний день Верховної Ради, яка не працює, коштує українським платникам податків 2 млн. 300 тис. грн., а з нового року цифра зросте ще на півмільйона. Тому "обрати нових депутатів, які налагодять роботу головного законодавчого органу країни, - це найпростіший і найбільш дешевий шлях до виходу з ситуації", що склалася, - вважає лідер "Єдиного центру".

Досьє на Ігоря Кріля >>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини