RU

Кріль назвав "Народну самооборону" маріонеткою БЮТ

02.12.2008, 15:10

Лідер партії "Єдиний центр", народний депутат Ігор Кріль заявляє, що "Народна самооборона" є "маріонеткою БЮТ". Так політик прокоментував заяву "групи Луценка" щодо не підтримки ними кандидатури Івана Плюща на посаду Голови ВР.

Як повідомили ЛІГАБізнесІнформ у прес-службі "Єдиного центру", І. Кріль відзначив, що ще вчора представники "Народної самооборони" заявляли, що виступають за узгоджене голосування фракції НУНС у парламенті. "Проте не минуло й дня, як це "угрупування" змінило свою думку, щойно проти кандидатури І. Плюща виступила фракція БЮТ. Це ще раз доводить, що "Народна самооборона" повністю продалася БЮТові", – переконаний парламентар.


"Проте, хочу застерегти представників НС. Зрадників не поважає ніхто, їх тільки використовують. Представникам "Народної самооборони" потрібно задуматися, чи хочуть вони і надалі бути пішаками у чужій грі, або повернутися до тих позицій, які дозволили їм отримати депутатські мандати", - підсумував І. Кріль.

Нагадаємо, сьогодні парламентарі взяли перерву у пленарних засіданнях до четверга, 4 грудня. За таке рішення проголосувало 340 народних депутатів.

До сьогоднішнього дня парламент не збирався у пленарному режимі з 20 листопада. 20 листопада ВР під час пленарного засідання, незважаючи на кілька спроб, так і не змогла обрати спікера.

Вчора депутатська група "Народна самооборона" проголосувала проти висунення кандидатури Івана Плюща на посаду спікера Верховної Ради від фракції НУНС. Про це заявив народний депутат Олег Новіков.

БЮТівець Микола Томенко також вважає, що БЮТ не підтримає кандидатуру Івана Плюща на посаду Голови Верховної Ради. За його словами, Україна не витримає двох наставників Віктора Ющенка при владі.

У свою чергу, лідер Компартії Петро Симоненко також повідомив, що фракція КПУ кандидатуру Івана Плюща на посаду Голови ВР не підтримає.

Досьє на Ігоря Кріля >>>

Все про ситуацію в парламенті>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини