RU

Кріль: ми розбудили партійних монстрів - "регионалов" і БЮТ

26.05.2009, 12:55

Голова партії "Єдиний центр" Ігор Кріль переконаний, що його партія розбудила від сплячки "партійних монстрів" - Партію регіонів і Блок Юлії Тимошенко, які впали у сплячку через тривале перебування у Києві. Про це він сказав сьогодні під час прес-конференції.

Як повідомляє прес-служба "Єдиного центру", політик, коментуючи наслідки перемог його партії на регіональному рівні, відзначив: "Можна сказати, що ми розбудили від сплячки таких партійних монстрів, як ПР і БЮТ, в яку вони впали через дуже тривале перебування у Києві. Ми примусили їх не ділити вибори на малі і великі, а йти у "поле" і працювати на всіх рівнях".

Голова "Єдиного центру" також наголосив, що його партія залишається "вірною своєму принципу - об'єднати Україну, перемагаючи на виборах в Західних, Центральних і Східних областях держави".

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що представники партії "Єдиний центр" перемогли у 7 з 18 населених пунктів, де 24 травня відбулися дострокові вибори сільських і селищних голів. Згідно з попереднім підрахунком голосів, "єдиноцентристи" зайняли лідируючі позиції на місцевих виборах у Вінницькій, Дніпропетровській, Донецькій, Київській, Миколаївській, Тернопільській і Черкаській областях.

Ігор Кріль: біографія і добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини