RU

Кріль бачить Україну в епіцентрі конфлікту "США - Росія"

27.08.2008, 13:52

На світовій політичній арені почалася нова епоха боротьби між сильними державами за перерозподіл сфер впливу. Зараз іде протистояння між США та Росією, і Україна перебуває в епіцентрі конфлікту. Про це під час конференції "Політична ситуація напередодні чергової сесії Верховної Ради України" заявив лідер партії "Єдиний Центр", народний депутат від НУНС Ігор Кріль.

Як передає кореспондент ЛІГАБізнесІнформ, зокрема, І. Кріль відзначив, що зараз у громадян України є "замовлення на сильну державу". "У майбутньому це "замовлення" переросте у формування сильної національної ідеї", - спрогнозував політик.

Водночас, за його словами, у світі розпочалася нова епоха боротьби між сильними державами за перерозподіл сфер впливу. "Україна перебуває в епіцентрі такої боротьби. Вона не може залишатися збоку від зовнішнього конфлікту. Зокрема, і тому, що із території України до Грузії плавають військові російські кораблі", - пояснив народний депутат.

Крім того, І. Кріль наголосив, що нова політична епоха позначена використанням сторонами подвійних стандартів. "Наприклад, Росія визнала незалежність Абхазії і Південної Осетії, а що робить із Чечнею? США визнали незалежність Косова, але не визнають Абхазію та Південну Осетію", - уточнив парламентар. Водночас, на його думку, Україна не використовує подвійних стандартів, оскільки свого часу утрималася від офіційного визнання-невизнання незалежності Косова.

Нагадаємо, вчора Президент Росії Дмитро Медведєв підписав укази про визнання Росією незалежності Південної Осетії та Абхазії. Президент України Віктор Ющенко вже заявив, що не підтримує цього рішення Росії і наполягає на непорушності міжнародного принципу збереження територіальної цілісності будь-якої держави. "Ми не можемо підтримати цю позицію", - сказав глава держави.

Досьє на Ігоря Кріля >>>

Детальніша інформація про інших відомих персон >>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини