RU

КПУ виступила проти ідеї працювати тільки раз на тиждень

28.12.2012, 15:05
КПУ виступила проти ідеї працювати тільки раз на тиждень - Фото
Ігор Калетник
Перший віце-спікер Верховної Ради України, комуніст Ігор Калетник виступає проти ідеї проводити пленарні засідання парламенту лише раз на тиждень. Про це він заявив, коментуючи відповідну ініціативу Партії регіонів.

"Я особисто ставлюся до такого голосування негативно. Депутат повинен працювати на засіданнях парламенту щодня, а також активно займатися законотворчою роботою в комітетах, згідно з процедурою, яка зараз передбачена регламентом", - підкреслив Калетник, повідомляє його прес-служба.

На думку першого віце-спікера, якщо голосування буде проходити виключно по четвергах, "як пропонують провладні депутати, ефективність роботи Верховної Ради в кілька разів знизиться". "Так само як і відвідуваність парламенту в інші, не пленарні дні", - вважає він.

"Для чого тоді інші народні депутати йшли у Верховну Раду? Щоб зробити собі один робочий день на два тижні? Коли ж вони будуть встигати захищати інтереси власних виборців, які висловили їм довіру і надали місце в парламенті. Тож позиція тут, мені здається, дуже проста, зрозуміла, і не тільки для мене, але й для всього українського народу", - говорить він.

Крім того, за словами Калетника, фракція КПУ підтримує персональне голосування. "Якщо брати нашу фракцію Компартії, у нас такої проблеми взагалі не існує. Бо у нас всі народні депутати стовідсотково відвідують пленарні засідання. Всі 33 народних депутата. Тож у нас проблем немає ні при роботі з системою Рада, ні з чимось іншим", - заявив він.

Досьє на Ігоря Калетника
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини