RU

КПУ заявляє, що українські та американські військові відпрацьовують каральні операції

09.09.2008, 15:52

Комуністична партія заявляє, що українсько-американські військові навчання "Репід трайдент - 2008", активна фаза яких почалася сьогодні на Яворівському полігоні у Львівській області, спрямовані на відпрацювання каральних операцій.

Як повідомили ЛІГАБізнесІнформ у прес-службі Компартії, українсько-американські військові навчання "Репід трайдент - 2008" не мають нічого спільного з підготовкою до виконання миротворчих звдань. "Ці навчання спрямовані на відпрацювання каральних операцій на територіях тих країн, які окуповано натівськими збройними силами і де встановлено маріонеткові проамериканські режими", - зауважили в КПУ.

Виходячи з власної заяви, українські комуністи наполягають на необхідності негайного припинення будь-яких військових навчань за участю країн НАТО та на виведенні їхніх військових підрозділів з території України.

Нагадаємо, на базі Міжнародного центру миротворчої діяльності та безпеки, розташованій на Яворівському загальновійськовому полігоні у Львівській області, почалася активна фаза спільних українсько-американських командно-штабних навчань із залученням військ "Репід трайдент - 2008". Спільні українсько-американські командно-штабні навчання триватимуть до 13 вересня, а їхня активна фаза завершиться 11 вересня.

Довідка про Комуністичну партію України >>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини