RU

Кожен суддя повинен пройти перевірку на кваліфікацію - Банкова

15.06.2015, 11:35
Кожен суддя повинен пройти перевірку на кваліфікацію - Банкова - Фото
Олексій Філатов
В Адміністрації президента України розраховують, що найближчим часом Вища кваліфікаційна комісія суддів (ВККС) запустить процедуру оцінювання всього суддівського корпусу. Про це сьогодні на конференції, присвяченій судовій реформі, повідомив заступник глави АП Олексій Філатов.

Як передає кореспондент ЛІГАБізнесІнформ, Філатов нагадав, що в Україні вже сформовані ВККС і Вища рада юстиції, на які покладено очищення судової системи.

"Найближчим часом ВККС повинна прийняти процедури і почати кваліфікаційне оцінювання суддів Верховного суду та вищих спеціалізованих судів, потім суддів апеляційної інстанції та першої інстанції. Проведення оцінювання кожного судді принципово важливо на шляху судової реформи", - зазначив він.

За його словами, оцінювання переслідує дві головні цілі: "Перша - це очищення суддівського корпусу від непрофесіоналів, від суддів, які не відповідають критеріям антикорупційного законодавства. І друге - це відновлення довіри до суддівського корпусу".

Підписуйтесь на аккаунт ЛІГАБізнесІнформ у Twitter і Facebook: в одній стрічці - все, що варто знати про політику, економіку, бізнес і фінанси.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини