RU

Кожен другий росіянин буде терпіти санкції задля підтримки ЛДНР

17.09.2015, 15:10
Кожен другий росіянин буде терпіти санкції задля підтримки ЛДНР - Фото
07e656e4b44df6167cc225d91bb7c492.jpg
Більше половини росіян готові змиритися з економічними втратами, викликаними введенням санкцій за війну в Україні, заради продовження російського зовнішньополітичного курсу. Про це свідчать результати опитування, проведеного Всеросійським центром вивчення громадської думки (ВЦВГД).

"Через рік після введення першого пакету західних санкцій відносно Росії негативні наслідки для нашої країни відзначають близько половини громадян (47%) - втричі більше, ніж у серпні 2014 (15%)", - йдеться у звіті.

Незважаючи на наслідки санкцій, 69% респондентів вважають вірним, що Росія підтримує терористичні організації ДНР і ЛНР на сході України. А 56% не вважають можливим відмовити бойовикам Донбасу заради зняття обмежень.

"Змиритися з певними економічними втратами заради продовження зовнішньополітичного курсу на Україні готовий кожен другий (51%)", - йдеться в дослідженні. При цьому 37% росіян відповіли, що не готові терпіти економічні втрати і незручності.

Незважаючи на наслідки санкцій майже 70% опитаних росіян вважають вірним, що Росія надала підтримку ДНР і ЛНР. Зворотної думки дотримуються 17% респондентів.

Ініціативне всеросійське опитування ВЦВГД пройшло 5-6 вересня серед 1,6 тисячі осіб в 132 населених пунктах в 46 областях, краях і республіках Росії. Статистична похибка не перевищує 3,5%.

Нагадаємо, 16 вересня Україна ввела санкції проти російських компаній і громадян за війну в Донбасі. В цілому - 105 юридичних та 388 фізичних осіб. Під обмежувальні заходи потрапили пропагандисти Кремля, керівники підприємств ВПК РФ, а також авіапідприємства і банки.

Підписуйтесь на аккаунт ЛІГАБізнесІнформ у Twitter і Facebook: в одній стрічці - все, що варто знати про політику, економіку, бізнес і фінанси.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини