RU

Кожен четвертий росіянин схвалює вторгнення в Україну -опитування

04.03.2015, 14:02
Кожен четвертий росіянин схвалює вторгнення в Україну -опитування - Фото
Фото: ЕРА
Незважаючи на те, що відсоток росіян, що підтримують агресію своєї країни в Україні, як і раніше великий, все більше громадян висловлюються проти інтервенції збройних сил РФ в Донбас. Про це свідчать результати опитування, проведеного компанією Левада-центр з 20 по 23 лютого 2015 року.

Так, на питання про участь російських добровольців у війні на Донбасі, цілком позитивно і скоріше позитивно висловилися 52%, в той час, як у листопаді 2014 року цю ідею підтримували 55% опитаних. Скоріше негативно і різко негативно до участі російських добровольців ставляться 31% опитаних, у той час, як в листопаді минулого року таких було 26%.

0000000.jpg


При цьому на запитання "якби ви дізналися, що в рядах ополченців на сході України воюють кадрові російські військові, як би ви до цього поставилися", цілком позитивно і скоріше позитивно висловилися 45%, скоріше негативно і різко негативно - 35%.

На запитання "якби ви дізналися, що в рядах ополченців на сході України воюють кадрові російські військові, як би ви до цього поставилися", цілком позитивно і скоріше позитивно висловилися 45%, скоріше негативно і різко негативно - 35%.

Відзначається, що більшість опитаних упевнені, що події в Донбасі не можна назвати війною між РФ і Україною, причому в порівнянні з квітнем 2014 року їх кількість зросла. Війною між Росією і Україною події називають 34% опитаних, а от впевнені, що це не війна, 60%.

000.jpg


Виразно за введення російських військ у разі відновлення військових дій висловлюються 25%, "скоріше ні" і "безумовно ні" відповіли 60% опитаних.

При цьому кількість людей, які б хотіли, щоб Донбас став незалежним, падає після піку у вересні - 46%, зараз цю ідею підтримує 41% опитаних.

У той же час за більш широку незалежність Донбасу, але в рамках України висловлюється 21% опитаних, хочуть, щоб Донбас став частиною РФ лише 15% опитаних. 7% респондентів хочуть, щоб Донбас залишився в Україні на тих же умовах, що і до весни 2014 року.

Підписуйтесь на аккаунт ЛІГАБізнесІнформ у Twitter і Facebook: в одній стрічці - все, що варто знати про політику, економіку, бізнес і фінанси.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини