RU

Кожемякін: Янукович дав команду не заважати призначенню Порошенка

09.10.2009, 13:04

У БЮТ вважають, що сьогоднішнє голосування про призначення Петра Порошенка главою МЗС України стало можливим внаслідок домовленостей між Секретаріатом Президента Віктора Ющенка і Партією регіонів. Таке припущення в розмові з кореспондентом ЛІГАБізнесІнформ висловив заступник лідера фракції БЮТ Андрій Кожемякін.

Так, відповідаючи на питання, чому всі кадрові призначення блокуються Партією регіонів, а призначення П.Порошенка "пройшло", А.Кожемякін сказав: "Це ще одне підтвердження того, що між Партією регіонів і Секретаріатом Президента є домовленості, навіть щодо кадрових питань. Ми знали, що група "За Україну!" отримала команду голосувати… Партія регіонів спочатку не хотіла давати голосувати, а потім отримала команду від Януковича давати. Є чітка інформація про те, що він дав команду не заважати тільки щодо Порошенка, а все інше - блокувати", - сказав депутат.

Відповідаючи на питання, як в такому випадку БЮТ планує "провести" інші кадрові призначення 20 жовтня (ред.- два віце-прем'єри, голови Мінфіну, Мінтрансу), А.Кожемякін сказав: "Є блокування, а є й розблокований. Ви ж розумієте".

Нагадаємо, сьогодні Верховна Рада працює в нормальному режимі (ред. - без блокування). Вона підтримала кандидатуру П.Порошенка на посаду Міністра закордонних справ. "За" проголосували 240 народних депутатів. Від БЮТ - 151, від НУНС - 63, від Блоку Литвина - 20, від КПУ - 1, Партії регіонів - 1 і чотири позафракційні депутати.


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини