RU

Кожем'якін: План Януковича - скасувати ст.365 ККУ

19.04.2012, 17:25
Кожем'якін: План Януковича - скасувати ст.365 ККУ - Фото
Андрій Кожем'якін. Фото - byut.com.ua
Влітку влада скасує статтю 365 Кримінального кодексу України (перевищення влади або службових повноважень), за якою Юлія Тимошенко вже засуджена до семи років позбавлення волі, тому в рамках справи ЄЕСУ її намагаються засудити за іншою статтею. Про це заявив її захисник Андрій Кожем'якін.

Як повідомляє прес-служба Батьківщини, Кожем'якін уточнив, що у влади сьогодні немає іншого шляху, окрім як піти на поступки перед вимогами Європи. "У червні вони повинні скасувати 365-ту статтю - це план Януковича", - сказав він, додавши при цьому, що вірить у звільнення Тимошенко.

Сьогодні на процесі в харківському суді захисник екс-прем'єра заявив клопотання про допуск преси для здійснення відео- та фотозйомки. "Це найголовніша умова для забезпечення відкритості цього процесу", - сказав він.

Крім того, Кожем'якін заявив клопотання про закриття кримінальної справи проти Тимошенко.

Нагадаємо, сьогодні Київський районний суд Харкова почав попередній розгляд справи по ЄЕСУ. Тимошенко звинувачують в організації заволодіння та замаху на заволодіння чужим майном (державними коштами) шляхом зловживання службовим становищем та службового підроблення, організації ухилення від сплати податків корпорацією ЄЕСУ, що призвело до фактичного ненадходження коштів до державного бюджету; ухилення від сплати прибуткового податку з громадян, що спричинило тяжкі наслідки. Здійсненню цих дій передувало неповернення в державу валютної виручки від експорту металу корпорацією ЄЕСУ в сумі більше $160 млн.

Досьє на Андрія Кожем'якіна
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини