RU

Кожем'якін підтвердив наявність побоїв у Тимошенко

25.04.2012, 14:56
Кожем'якін підтвердив наявність побоїв у Тимошенко - Фото
Андрій Кожем'якін (фото - byut.com.ua)
Екс-прем'єр-міністра Юлію Тимошенко бив перший заступник начальника колонії Андрій Коваленко. Про це заявив захисник Тимошенко, голова фракції БЮТ Андрій Кожем'якін журналістам після відвідування Качанівської колонії і зустрічі з екс-прем'єром ..

"Її били. Та людина, яка била й залишила слід, відома. Це перший заступник начальника Качанівської колонії - пан Коваленко Андрій Миколайович, який зараз ховається від депутатів і від преси, хоча завжди супроводжував нас в камеру, де знаходиться Юлія Володимирівна Тимошенко. Фізичне насильство відбулося - вони перейшли цю межу", - сказав Кожем'якін, якого цитує Інтерфакс-Україна.

Дочка Тимошенко Євгенія, також відвідала колонію, повідомила, що її мама перебуває у важкому стані. "Мама у важкому фізичному стані. Вона лежить після всього, що з нею зробили. Коваленко завдав їй сильний удар кулаком в живіт через ковдру. Діаметр синяка з синцем 8-10 см. Це з якою силою треба вдарити людину, щоб через ковдру залишалося!", - сказала вона.

Як зазначив Кожем'якін, в середу вранці Тимошенко відвідували представники керівництва колонії на чолі з начальником Іваном Первушкіним, які попередили, що у випадку, якщо екс-прем'єр буде голодувати, її будуть змушені ізолювати і насильно годувати через зонд. "Вони готують насильство номер два", - підкреслив лідер фракції.

За його інформацією, Тимошенко припускають також силою, всупереч її волі, доставити в суботу, 28 квітня, в будівлю Харківського апеляційного суду, де відбудеться слухання по справі ЄЕСУ.

За словами Кожем'якіна, сліди від побоїв були зафіксовані двічі співробітниками медсанчастини колонії та інформація про них була внесена в медичну картку Тимошенко. Кожем'якін не виключив, що медкарту можуть знищити, але "ця картка поки не знищена".

Кожем'якін зазначив, що народні депутати мають намір протягом дня (25 квітня) подати заяву в прокуратуру й вимагати порушення кримінальної справи стосовно першого заступника начальника колонії Андрія Коваленка і начальника колонії Івана Первушкіна.

Нагадаємо, екс-прем'єр-міністр Юлія Тимошенко 20 квітня оголосила голодування в Качанівській виправній колонії після того, як до неї нібито застосували фізичну силу для перевезення до лікарні Укрзалізниці.

За даними Ніни Карпачової, у Тимошенко встановлено наявність тілесних ушкоджень. Її конвоювання з Качанівської виправної колонії в лікарню Укрзалізниці 20 квітня може розцінюватися як тортури.

Досьє на Андрія Кожем'якіна 
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини