RU

Кожем'якін про Генпрокуратуру: Бог кожному віддасть по заслугах

14.01.2011, 09:56
Кожем'якін про Генпрокуратуру: Бог кожному віддасть по заслугах - Фото
ec1ee5cb6067080f817ad6985eeaf898.jpg

Кожем'якін про Генпрокуратуру: Бог кожному віддасть по заслугах
Генеральна прокуратура України сьогодні скоює безліч злочинів, за які доведеться відповідати. Про це в коментарі кореспонденту ЛІГАБізнесІнформ заявив народний депутат, перший заступник глави фракції БЮТ Андрій Кожем'якін (на фото).

Так, відповідаючи на питання, чи продовжить БЮТ у разі приходу до влади традицію Партії регіонів ретельно вивчати роботу минулого уряду, А.Кожем'якін сказав: "Помста - погана річ. Це не по-християнському. До того ж, в кожному окремому випадку треба вирішувати, хто які накази віддавав. Про прізвища мови йти не може. Але те, що стосується дій Генеральної прокуратури, на жаль, в діях цього серйозного правоохоронного органу, відстежуючи всі кримінальні справи, ми бачимо безліч не просто помилок, а злочинів".

"У нашій країні повинна діяти Конституція і закони, які приймає Верховна Рада. Існує дуже багато законів, які регламентують роботу в тому числі співробітників правоохоронних органів, прокуратури", - наголосив бютівець.

За його словами, Генпрокуратура "скоює злочини" з цілої низки питань. "Це видно в багатьох кримінальних справах, в діях проти людей, які знаходяться за гратами. В першу чергу це видно по діях прокуратури відносно людей, затриманих з газових питань", - зазначив нардеп.

"Але Бог все бачить. Кожному віддасться по заслугах", - сказав А.Кожемякин.

Андрій Кожем'якін: біографія та добірка новин>>>
БЮТ: довідка та добірка новин>>>

Петро ШУКЛІНОВ


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини