Кожем'якін про Генпрокуратуру: Бог кожному віддасть по заслугах

14.01.2011, 09:56
Кожем'якін про Генпрокуратуру: Бог кожному віддасть по заслугах - Фото
ec1ee5cb6067080f817ad6985eeaf898.jpg

Генеральна прокуратура України сьогодні скоює безліч злочинів, за які доведеться відповідати. Про це заявив народний депутат, перший заступник глави фракції БЮТ Андрій Кожем'якін, коментуючи діяльність Генпрокуратури

Кожем'якін про Генпрокуратуру: Бог кожному віддасть по заслугах
Генеральна прокуратура України сьогодні скоює безліч злочинів, за які доведеться відповідати. Про це в коментарі кореспонденту ЛІГАБізнесІнформ заявив народний депутат, перший заступник глави фракції БЮТ Андрій Кожем'якін (на фото).

Так, відповідаючи на питання, чи продовжить БЮТ у разі приходу до влади традицію Партії регіонів ретельно вивчати роботу минулого уряду, А.Кожем'якін сказав: "Помста - погана річ. Це не по-християнському. До того ж, в кожному окремому випадку треба вирішувати, хто які накази віддавав. Про прізвища мови йти не може. Але те, що стосується дій Генеральної прокуратури, на жаль, в діях цього серйозного правоохоронного органу, відстежуючи всі кримінальні справи, ми бачимо безліч не просто помилок, а злочинів".

"У нашій країні повинна діяти Конституція і закони, які приймає Верховна Рада. Існує дуже багато законів, які регламентують роботу в тому числі співробітників правоохоронних органів, прокуратури", - наголосив бютівець.

За його словами, Генпрокуратура "скоює злочини" з цілої низки питань. "Це видно в багатьох кримінальних справах, в діях проти людей, які знаходяться за гратами. В першу чергу це видно по діях прокуратури відносно людей, затриманих з газових питань", - зазначив нардеп.

"Але Бог все бачить. Кожному віддасться по заслугах", - сказав А.Кожемякин.

Андрій Кожем'якін: біографія та добірка новин>>>
БЮТ: довідка та добірка новин>>>

Петро ШУКЛІНОВ


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини

История NotPetyaКак российские хакеры запустили с киевского Подола кибератаку на $10 млрд