RU

Ковальчук розповів, на кого в УДАРі тиснуть

25.06.2013, 16:42
Ковальчук розповів, на кого в УДАРі тиснуть - Фото
Віталій Ковальчук

Про це заявив заступник глави партії УДАР Віталій Ковальчук в інтерв'ю Українській правді.

Коментуючи інформацію про те, що імена перебіжчиків з УДАРу поки спеціально приховують, щоб спершу послабити рейтинг Батьківщини і Арсенія Яценюка, він зазначив, що "таке поширюють ті, кому ця версія вигідна". "Монолітність УДАРу - це наша заслуга і наша гідність, кожного члена команди, а не відсутність якоїсь контрроботи проти нас. На сьогодні стосовно Федора Негоя, Ярослава Дубневича, Андрія Путилова, Сергія Капліна здійснюється тиск. Це й кримінальні справи стосовно родичів з питань бізнесу, і шантаж, і погрози", - розповів депутат.

Він уточнив, що в Батьківщині "спочатку був, напевно, зовсім інший підхід при формуванні команди". "У нас ніхто місця не купував. Ніхто, жодна людина... З 43 млн.грн., які ми залучили, порядку 30 млн.грн. особисто внесені Віталієм Володимировичем (Кличком, - ред.). Всі інші - в силу своїх можливостей - або допомагали грошима, або своєю особистою роботою, своєю участю. Не було у нас жодного проданого за гроші місця!" - запевнив Ковальчук.

"Нам ніхто не вірив, що це можливо. Але ми розуміли, що якщо хтось купує місце, то рано чи пізно у нього буде підстава сказати: "Послухайте, я купив квиток, а тепер хочу їхати на тому виді транспорту, на якому мені зручно. Тому що це проїзний на всі види транспорту. Не обов'язково я повинен їхати з вами в одному вагоні", - уточнив він.

"Допомоги олігархів не було ніякої. Тим більше, не можна говорити про вплив", - додав політик.

При цьому, коментуючи наявність у фракції людей, близьких до олігарха
Дмитра Фірташа, Ковальчук заявив: абсолютно відповідально заявляю, що Фірташ не має до партії УДАР жодного відношення - ні прямого, ні опосередкованого. Ніяких зовнішніх впливів на нас вчинятися не може".

Досьє на Віталія Ковальчука

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини